• WIDZIMY
  WIĘCEJ...

Kadra

 • Aleksandra Budziarek Miklaszewska - Psycholog

  Aleksandra Budziarek Miklaszewska - Psycholog

  Psycholog z uprawnieniami pedagogicznymi, instruktor terapii uzależnień, mediator, terapeuta rodzin i par, certyfikowany trener II stopnia (trener treningu interpersonalnego). Uczestniczka wielu szkoleń i studiów podyplomowych z zakresu interwencji kryzysowej, zaburzeń osobowości, psychopatologii, seksuologii. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi zarówno indywidualnie jak i grupowo. W pracy terapeutycznej stosuje podejście systemowe, osobiście interesuje się procesem grupowym.

Trenerzy

 • Krzysztof Korczak - Trener

  Krzysztof Korczak - Trener

  Pedagog - absolwent UŁ, a także certyfikowany trener umiejętności psychospołecznych II stopnia. Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą. Prowadzi warsztaty z tematów miękkich, socjoterapii oraz profilaktyki przemocy i uzależnień. Prywatnie gitarzysta łódzkiego zespołu Krańcówka.

 • Grażyna Truchanowicz - Trener

  Grażyna Truchanowicz - Trener

  Socjolog, pracownik socjalny, trener umiejętności psycho- społecznych II stopnia. Specjalizuje się w pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym, w tym bezrobotnymi, bezdomnymi i niepełnosprawnymi. Szkoli głównie profesjonalistów pracujących z tymi grupami. Z zamiłowania członek jednego z łódzkich zespołów pieśni i tańca ludowego.

 • Szymon Szczepocki - Trener

  Szymon Szczepocki - Trener

  Pedagog - animator społeczno kulturalny, trener umiejętności psychospołecznych II stopnia , ukończył  studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki, europejski kurs  „Przyjaciele Zippiego” i kurs kwalifikacyjny z pedagogiki leczniczej .Pracuje na stałe z dziećmi  posiadającymi  szeroko rozumiane zaburzenia psychiczne . W wolnych chwilach miłośnik tańca i boksu.

 • Żaneta Jankowska Pasternak - Pedagog specjalny

  Żaneta Jankowska Pasternak - Pedagog specjalny

  Posiada interdyscyplinarną wiedzę konieczną do zrozumienia specyfiki rozwoju i funkcjonowania osób upośledzonych umysłowo. Pokonuje typowe i specyficzne problemy poznawcze, emocjonalno-motywacyjne i społeczne osób z nie- pełnosprawnością intelektualną. Z zawodu pracownik socjalny.

 • Sylwia Maszewska - Logopeda

  Sylwia Maszewska - Logopeda

  Neurologopeda, logopeda korekcyjny, logopeda medialny, muzykoterapeuta, nauczyciel dykcji i emisji głosu. Członek Polskiego Towarzystwa Logopedycznego, Towarzystwa Kultury Języka, prezes Towarzystwa Aktywizacji Muzyczno-Teatralnej Osób Niepełnosprawnych. Aktorka, solistka Teatru Wielkiego w Łodzi.

 • ROBERT KUCHTA - PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

  ROBERT KUCHTA - PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

  Psycholog- psychoterapeuta. Pracuje indywidualnie metodą Dialogu Motywującego oraz Terapii Poznawczo-Behawioralnej wspierając rozwój, rozumienie własnych możliwości, wydobywając motywacje, nowe obiektywne spojrzenie na własną sytuacje, oraz działanie wykraczające poza nieadaptacyjne schematy. Realizuje nowatorski program profilaktyczny uzależnień od substancji i/lub czynności oraz rozwoju emocjonalnego, kierowany do młodzieży i rodzin.

Aby w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania i potrzeby istnieje możliwość
przeprowadzenia szkoleń na indywidualne zamówienie.

Cena, miejsce oraz sposób realizacji zostanie uzgodniony indywidualnie.

Aleksandra Miklaszewska (Budziarek) - ZnanyLekarz.pl