• DOSTRZEGAMY
  TWOJE POTRZEBY

Psycholog Łódź

Zespół psychologów składa się ze specjalistów z różnymi dodatkowymi kwalifikacjami, m.in. instruktor terapii uzależnień, pedagog, arteterapeuta, trener umiejętności psychospołecznych. Wykorzystują oni w pracy różnorodne, nowoczesne metody, mają doświadczenie w pracy z ludźmi z wielu grup społecznych, a pracują zarówno indywidualnie, w parach oraz z grupą. Nasi psychologowie wyróżniają się miłym sposobem bycia, mają duże zdolności komunikacyjne, potrafią budować dobrą, pozytywną atmosferę oraz pracują w oparciu o relację partnerską, bez zbędnego dystansu i napięcia.
 
Pomoc indywidualna zaczyna się od konsultacji o charakterze diagnostycznym, następne wizyty mają charakter kierunkowy, a dotyczyć mogą na przykład: zmniejszenia zaburzeń emocjonalnych, pomocy w rozwoju osobistym, poradnictwa zawodowego. Specjaliści oferują wsparcie w przypadku trudności wychowawczych, trudności w związku i w innych relacjach społecznych, prowadzą mediacje, pomagają doraźnie w ramach interwencji kryzysowej, a także w zakresie terapii uzależnień od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, wielu innych substancji psychoaktywnych oraz od Internetu, seksu i hazardu. W związku z rosnącym tempem życia, wzrostem wymagań, oczekiwań i obowiązków, w Medivii można także otrzymać pomoc w radzeniu sobie ze stresem, z jego negatywnymi konsekwencjami, a także dowiedzieć się jak mu przeciwdziałać. Dajemy konkretne, indywidualnie dostosowane wskazówki jakich technik i metod stosować w sytuacjach wzmożonego, negatywnego napięcia nerwowego.
 
Zajęcia mogą przyjmować formę warsztatową dla najmłodszych, dzięki wykorzystaniu sztuki dziecka oraz Kinezjologii Edukacyjnej stymulują ich rozwój intelektualny i emocjonalny.
 
Spotkania odbywają się w przytulnym gabinecie, w nowym budynku dostosowanym do potrzeb niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim. Dodatkowo dla zwiększenia komfortu pracy, a szczególnie dla osób chorych, starszych oraz dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa najmłodszych organizujemy pomoc domową na terenie Łodzi i okolic.
 • 1Psycholog Online

  Wsparcie psychologiczne przez internet dla osób dorosłych, które nie mogą odbyć wizyty w gabinecie. Praca z psychologiem przebiega za pośrednictwem programu skype po telefonicznym ustaleniu terminu konsultacji.

  Czas trwania: 60min
  Cena: 180zł
 • 2Seksuolog

  Spotkania nakierowane na rozwiązanie problemów seksuologicznych jednostki lub pary. Celem jest przywrócenie zadowolenia  z życia seksualnego oraz emocjonalnego. Biorąc pod uwagę szczególny charakter spotkań terapeutycznych psycholog jest zobowiązany chronić i dbać o prywatność klienta.

  Czas trwania: 60min
  Cena: 180zł
 • 3Konsultacja diagnostyczna

  Pierwsza wizyta u specjalisty, psycholog zapoznaje się ze zgłaszanym problemem. Celem konsultacji jest określenie potrzeb i oczekiwań klienta oraz podpisanie tzw. "kontraktu terapeutycznego".

  Czas trwania: 60 min
  Cena: 180zł
 • 4Diagnoza psychologiczna

  Pomiar określonych cech osobowościowych lub umiejętnościowych (w zależności od użytego do badania za pomocą wystandaryzowanych testów psychologicznych. Proponujemy diagnozę intelektu, osobowości oraz predyspozycji zawodowych.

  Czas trwania: 60min
  Cena: 180zł
 • 5Poradnictwo psychologiczne - psychoprofilaktyka

  Wsparcie psychologiczne (dorosłych, młodzieży i dzieci) nastawione na rozwój cech pozwalających zachować dobre samopoczucie oraz pomóc w zmniejszeniu zaburzeń emocjonalnych. Praca z psychologiem odbywa się indywidualnie lub grupowo (rodzina, małżeństwo, para). 

  Czas trwania: 60min
  Cena: 180zł
 • 6Poradnictwo wychowawcze

  Przeznaczone dla rodziców, którzy napotkali trudności
  w procesie wychowania dziecka oraz dla dzieci
  i młodzieży chcącej skorzystać z pomocy profesjonalisty w momencie kryzysu (w przypadku nieletnich niezbędna jest zgoda prawnego opiekuna).

  Czas trwania: 60min
  Cena: 180zł
 • 7Interwencja kryzysowa

  Udzielenie doraźnej pomocy psychologicznej skoncentrowanej na rozwiązaniu problemu, który wywołał kryzys.

  Czas trwania: 60min
  Cena: 180zł
 • 8Zajęcia stymulujące rozwój dziecka

  Zajęcia warsztatowe dla dzieci z wykorzystaniem elementów arteterapii oraz Kinezjologii Edukacyjnej stymulują rozwój intelektualny oraz emocjonalny dzieci. Są wspaniałą formą wypoczynku i zabawy.
  W zajęciach mogą brać udział rodzice.

  Czas trwania: 60min
  Cena: 180zł
 • 9Wizyty domowe

  Szczegółowych informacji dotyczących organizacji oraz ceny udzielamy indywidualnie. W celu zmniejszenia stresu istnieje możliwość spotkania dziecka z psychologiem w domu (mogą to być spotkania diagnostyczne oraz terapeutyczne). Wizyty oferujemy na terenie Łodzi oraz okolicznych miejscowości.

  Czas trwania: 60min
  Cena: min. 300zł

Potrzebujesz porady Zadzwoń

Aby w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania i potrzeby istnieje możliwość
przeprowadzenia szkoleń na indywidualne zamówienie.

Cena, miejsce oraz sposób realizacji zostanie uzgodniony indywidualnie.

Aleksandra Miklaszewska (Budziarek) - ZnanyLekarz.pl