• Pomagamy
  ONLINE...

Psycholog Online

Ośrodek Psychologiczno – Edukacyjny MEDIVIA oferuje Państwu możliwość skorzystania z konsultacji psychologicznych online. Jest to atrakcyjna forma wsparcia dla osób, które mają utrudniony dostęp do stacjonarnej pomocy psychologicznej świadczonej bezpośrednio w gabinecie a także dla osób mieszkających w małych miejscowościach, gdzie brakuje ośrodków wsparcia lub obawiają się o zachowanie anonimowości.

Konsultacja online to forma wsparcia przez internet korzystna dla osób, które przebywają za granicą i z powodu bariery językowej nie mogą skonsultować się z terapeutą w danym kraju oraz do osób przewlekle lub czasowo chorych mających trudności z przemieszczaniem się.

Terapia online to doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy rozpoczęli terapię stacjonarną i z różnych przyczyn nie mogą jej kontynuować np. przez wyjazd służbowy a przerwanie spotkań z psychologiem zaburzyłoby proces terapeutyczny.

Pomoc psychologiczna online prowadzona w naszym  ośrodku charakteryzuje się taka samą jakością i profesjonalizmem jak stacjonarna. Należy jednak zaznaczyć, iż pomoc internetowa nie w każdym przypadku jest wskazana i do roli specjalisty podczas pierwszej rozmowy należy określenie czy może być w taki sposób realizowana, jeśli zajdzie taka potrzeba psycholog zobowiązany jest poinformować klienta o konieczności bezpośredniego kontaktu np. z lekarzem psychiatrii.

Konsultacje online prowadzi Aleksandra Miklaszewska - psycholog z uprawnieniami pedagogicznymi, instruktor terapii uzależnień, mediator, terapeuta rodzin i par, certyfikowany trener II stopnia (trener treningu interpersonalnego). Uczestniczka wielu szkoleń i studiów podyplomowych z zakresu interwencji kryzysowej, zaburzeń osobowości, psychopatologii, seksuologii. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi zarówno indywidualnie jak i grupowo. W pracy terapeutycznej stosuje podejście systemowe, osobiście interesuje się procesem grupowym. Koszt jednej sesji 60min wynosi 180zł

 

Przebieg realizacji usługi:

 
 • Wyznaczenie terminu i godziny konsultacji online mailowo lub telefonicznie
 • Opłata za konsultację następuje przelewem na konto: Alior Bank o. w Łodzi 83 2490 0005 0000 4500 4906 8662
  (w tytule przelewu należy wpisać Imię i nazwisko oraz termin konsultacji)
 • Wysłanie potwierdzenia przelewu na adres info@medivia.pl na 12h przed konsultacją wraz z dopiskiem:
  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z treścią Regulaminu oraz akceptuję postanowienia Regulaminu w zakresie warunków świadczenia usługi."
 • Przesłanie potwierdzenia przelewu oraz powyższego oświadczenia stanowi potwierdzenie rezerwacji terminu.
 • Nawiązanie połączenia o wyznaczonej godzinie za pośrednictwem programu Skype z użytkownikiem o nazwie Aleksandra Miklaszewska
 

+48 791 577 784

Pomagamy m.in. w zakresie: Obniżony nastrój, depresja, kryzys życiowy, terapia par i małżeństw, porady seksuologiczne, myśli autodestruktywne, zaburzenia emocjonalne, lęki, poradnictwo wychowawcze dla rodziców, wspieranie rozwoju osobistego
Aleksandra Miklaszewska (Budziarek) - ZnanyLekarz.pl